Tabela, Totem, Açık Hava Reklamcılığı, Organizasyon, Promosyon ve Web Tasarım Hizmetleri

Logo

TELEFON

(0262) 270 00 21

E-POSTA

info@ckajans.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ: 9:00 - 19:00

CK AJANS REKLAM VE TANITIM HİZMETLERİ

BİZ CK AJANS'IZ… 2010 YILINDA CANER KANYILMAZ' IN GİRİŞİMİYLE BU İŞE CK DANIŞMANLIK ADI ALTINDA SADECE FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİYLE BAŞLADIK.

Promosyon ve kurumsal kimlik çalışmaları derken müşterilerimizin talepleri doğrultusunda reklamcılık alanında kendimizi daha da geliştirmeyi hedefledik ve bunu bize güvenen müşterilerimiz sayesinde, onlarla birlikte başardık. Reklam sektörüyle 2001 yılında İstanbul'da tanışan ekibimiz, Dünyaca ünlü birçok markanın Vitrin, Promosyon alanları ve stantların imalatında ve kurulumunda ekibimizde görev aldı.

İstanbul reklam sektöründe başlayan tercübemiz, 2010 yılından buyana Kocaeli'de devam etmektedir. 2012 yılında "Biz bu işin imalatındayız" sloganıyla 40 m2 dükkanda imalat sektörüne giriş yapan CK AJANS, bugün itibariyle 1000 m2 kapalı alana sahip fabrikamız, 15 kişilik personel kadromuz ve lojistik araç ağımızla siz değerli müşterilerimize tabela, totem, açık hava reklamcılığı ve organizasyon gibi alanlarda kendi imalatımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güçlü ortaklı kurulan Caner Kanyılmaz ve Volkan Sümüş ikilisiyle gerek Kocaeli'de, gerekse Türkiye çapında çok ciddi projelere imza atılmıştır. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda yapmış olduğumuz kaliteli ve temiz işçilikle günden güne müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz. Kalite, Güven, Memnuniyet ve Ticaret.. En çok üzerine durduğumuz ilkelerimiz günden güne seviyesini büyütmektedir.

ck ajans ck reklam